ALUMĪNIJA LOGI

Alumīnija logi tiek ražoti saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām, tie ir uzticami, ilgmūžīgi un eleganti. Jums ir iespēja izvēlēties profila krāsu tā, lai logi kļūtu par gaumīgu interjera un eksterjera elementu.

Plašā krāsu izvēle ļauj īstenot gandrīz jebkuru intejrera un arhitektūras risinājumu, kas organiski iekļausies ēkas dizainā.

Alumīnija logi neprasa īpašu aprūpi, tie ir efektīvi visu tiem paredzēto kalpošanas laiku bez izmaiņām un ir noturīgi pret apkārtējās vides ietekmi un Latvijas skarbo klimatu.

REYNAERS

ALUTECH

PONZIO

  • ražoti Latvijā, kas nodrošina ātru un elastīgu pasūtījumu izpildi;
  • tehnoloģiski izsmalcināti un nodrošina visplašākās logu dizaina iespējas;
  • izturīgi un ilgmūžīgi Latvijas apstākļiem;
  • ilgs kalpošanas laiks;
  • neprasa īpašu kopšanu.
  • Alumīnija logi tiek veidoti uz eiroprofila bāzes un tos ir iespējams konfigurēt, pielāgojot jebkuram Jūsu vēlamajam risinājumam;
  • Alumīnija logiem ir praktiski neierobežotas apdares un tehnisko risinājumu iespējas, kas ļaus pilnībā individualizēt Jūsu vēlmes gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Plašais krāsu un dizaina piedāvājums nodrošinās iespēju izvēlēties alumīnija logu dizainu, kas būs īpaši piemērots Jūsu mājokļa interjeram un ēkas fasādei;
  • Alumīnija logu ārējo izskatu var panākt identisku ēkas iepriekšējiem logiem, nepieciešamības gadījumā saglabājot vēsturiskās mājas fasādes izskatu;
  • Izvēloties alumīnija logus, Jūs panāksiet viegli pamanāmu izsmalcinātību, kas ievērojami paaugstinās Jūsu īpašuma vērtību.

Alumīnija logi tiek izgatavoti ražotnē Latvijā izmantojot eiroprofila bāzi un tos ir iespējams konfigurēt, pielāgojot jebkuram Jūsu vēlamajam risinājumam.

Logu ražošana notiek saskaņā ar augstākajiem standartiem, kas nodrošina tehnisko precizitāti un visaugstākās kvalitātes gala produktu.

garantija 5gadi

Alumīnija logiem ir neierobežotas apdares un tehnisko risinājumu iespējas, kas ļaus pilnībā individualizēt Jūsu vēlmes gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Jūsu mājokļa interjers un ēkas fasāde kļūt estētiski pievilcīgāki.

Loga stikls – svarīga loga komponente, par kuru ir nepieciešams nopietni padomāt pirms pasūtīt logus.

Piedāvājam plašu logu stiklu izvēli stikla pakešu izveidei – trīskāršās paketes, pašattīrošos stiklus, skaņas izolējošos, paaugstinātas drošības klases stiklus,stiklus ar faktūru un daudzas citas iespējas no kataloga.

Mūsu darbi