Mēs lepojamies ar saviem klientiem

Liku logus un durvis savai jaunbūvējamajai mājai. Viss bija ok, cena, kvalitāte, darbs, apdare.

Gints Ratnieks

Remontēju dzīvokli vacā koka mājā Āgenskalnā. Visu izdarīja labi. Apmests, nolīdzināts, aizšpaktelēts. Logi pa smuko un perfekti izskatās arī no ārpuses.

Daniels

Ļoti laba kvalitāte un cena bija OK.

Samanta

Cenas aptaujājām kādiem pieciem kantoriem, šeit bija vispatīkamākā cenas/kvalitātes attiecība, arī darbinieki ir zinoši, varoši un strādā rūpīgi.

Raimonds, Mārupe

Mums dzīvoklī un tagad arī pie vīra vecākiem mājās nomainīti logi uz koka paketniekiem, godīgi sakot nezinu, kas tas ir par materiālu, priede vai kāds cits koks, bet dzīvoklī logi stāv ļoti labi.

Kristīne

Sed eget libero magna. Aliquam consequat consectetur nunc, id posuere nibh egestas quis. Donec est enim, ultrices quis vulputate sit amet, luctus vel felis. Aliquam consequat consectetur nunc, id posuere nibh egestas quis.

Miroslav Karhan

Manager Construction

This is a sticky post. There are a few things to verify: The sticky post should be distinctly recognizable in some way in comparison to normal posts. You can style the .sticky class if you are using the post_class() function to generate your post classes, which is a best practice.

daniel amokachi

Public Relationship

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus adipisci at autem debitis, delectus dicta distinctio, illo, ipsum laborum minus necessitatibus neque quasi quis quisquam repellendus repudiandae sed similique voluptates.

alance smith

Ceo / C0-Founder