KOKA LOGI

Izvēloties koka logus, Jūs atbalstīsiet videi draudzīgu dzīvesveidu, jo kokmateriāls bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi, tādejādi neatstājot papildu slogu nākamajām paaudzēm.

Koka logu izgatavošanā un uzstādīšanā piedāvājam katram klientam individuālu pieeju un risinājuma rašanu maksimāli īsā laikā.

KOKA LOGI IV68

Vācijā izstrādātā koka logu sistēma IV68 nodrošinās jūsu mājoklim patīkamu atmosfēru un komfortu.

KOKA LOGI IV78

Vācijā izstrādātā koka logu sistēma IV78 “Climatrend” ir mūsdienīga un videi draudzīga.

KOKA LOGI IV92

Koka logu sistēma IV92 nodrošina izcilas siltuma un skaņas izolācijas īpašības, ērtu loga lietošanu un kopšanu.

  • ražoti Latvijā, kas nodrošina ātru un elastīgu pasūtījumu izpildi;
  • izturīgi un ilgmūžīgi Latvijas apstākļiem;
  • saimniekam un videi draudzīgi;
  • koka logi ir skaisti.
  • Koka logi tiek veidoti uz eiroprofila bāzes un tos ir iespējams konfigurēt, pielāgojot jebkuram Jūsu vēlamajam risinājumam;
  • Koka logiem ir neierobežotas apdares un tehnisko risinājumu iespējas, kas ļaus pilnībā individualizēt Jūsu vēlmes gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Saglabājot koka dabīgās īpašības un izskatu, Jūsu mājokļa interjers un ēkas fasāde kļūt estētiski pievilcīgāki;
  • Koka logu ārējo izskatu var panākt identisku senajiem futerlogiem, nepieciešamības gadījumā saglabājot vēsturiskas mājas fasādes izskatu;
  • Izvēloties koka logus, Jums būs iespēja sasniegt maksimāli estētisku, dabisku un patīkamu mājokļa izskatu, kas ievērojami paaugstinās Jūsu īpašuma vērtību.

Koka logi tiek ražoti Latvijā izmantojot eiroprofila bāzi un tos ir iespējams konfigurēt, pielāgojot jebkuram Jūsu vēlamajam risinājumam.

Logu ražošana notiek saskaņā ar augstākajiem standartiem, kas nodrošina tehnisko precizitāti un visaugstākās kvalitātes gala produktu.

garantija 5gadi

Koka logiem ir neierobežotas apdares un tehnisko risinājumu iespējas, kas ļaus pilnībā individualizēt Jūsu vēlmes gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Saglabājot koka dabīgās īpašības un izskatu, Jūsu mājokļa interjers un ēkas fasāde kļūt estētiski pievilcīgāki. Izmantojam augstas kvalitātes vācu firmas Roto furnitūru Roto NT, Roto N Designo, Roto Patio.

Loga stikls – svarīga loga komponente, par kuru ir nepieciešams nopietni padomāt pirms pasūtīt logus.

Piedāvājam plašu logu stiklu izvēli stikla pakešu izveidei – trīskāršās paketes, pašattīrošos stiklus, skaņas izolējošos, paaugstinātas drošības klases stiklus,stiklus ar faktūru un daudzas citas iespējas no kataloga.

Mūsu darbi