Kā atšķirt vai tie ir labi logi vai slikti?

labi logi

Nereti  nespeciālistam ir ļoti grūti atšķirt, vai piedāvātie ir labi logi vai slikti. Mūsdienās daudzos gadījumos logi ir marķēti ar CERT marķējumu. Šis marķējums apzīmē enerģijas efektivitātes reitingu. Respektīvi, pasaka to, cik labi logi saglabā siltumu.

Taču, problēma sakārtota šķiet tikai izskatās no CERT puses. Izvēlamies augstāko reitingu un …. vai tiešām pašu labāko logu?

Faktiski CERT vērtē tikai loga energoefektivitāti. Kā logi saņem šo vērtējumu? Ja ražotājs nomaina loga ieksējos stiprinājumus no tērauda vai alumīnija uz, piemēram, oglekļa šķiedras stiprinājumiem CERT reitings kļūs augstāks, jo šie uzlabojumi, protams, samazinās siltuma zudumus caur loga rāmi. Uzlabojot loga dubulto stiklojumu siltinot blīvējumu un kā arī piepildot paketi ar gāzes pildījumu tiks uzlabota energoefektivitāte.

Zemāk ir vēl dažas citas nianses, kuras ir nepieciešams novērtēt izvēloties labus pakešu logus.

PVC materiāls, kas tiek izmantotsi jūsu logu profiliem. Pārliecināties vai tam ir vismaz piecu gadu vai vairāk garantijas laiks. Garantijā ir jābūt iekļautiem punktiem par krāsas zudumu un deformāciju.
Stikls: Pārbaudiet, vai ir garantija attiecās uz dubultā stiklojuma kvalitāti.
Loga mehānisms. Pārbaudiet garantijas esamību loga mehānismam.
Logu rokturi: eksistē dažādām slodzēm paredzēti logu rokturi. Daži intensīvas lietošanas gaitā kalpos līdz sešiem mēnešiem vai līdz gadam. Citi ir paredzēti vismaz piecu vai vairāk gadu intensīvai slodzei. Kā to noteikt? Nespeciālistam tas ir ļoti sarežģīti. Vislabāk  ir pārliecināties vai ražotājs nodrošina vismaz 5 gadu garantiju visām kustīgajām loga detaļām un bojājuma gadījumā nomaina salūzušām detaļas.
Eņģu skrūves. It kā sīkums, bet sliktas kvalitātes skrūves vai jau gada laikā sākt rūsēt un vēl pēc mirkļa vairs nepildīt savu funkciju. Daudzi ražotāji izmanto cinka pārklājuma skrūves vai arī nerūsējošā tērauda skrūves.

Ja Jums vēl ir kādi jautājumi vai komentāri kā noskaidrot vai logi ir labi, lūdzu, jūtieties brīvi un jautājiet mums.

Kā atšķirt vai tie ir labi logi vai slikti?
5 (100%) 1 vote

Share

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *