Plastikāta logi

PVC LOGI   KOKA LOGI    ALUMĪNIJA LOGI

Plastikāta logi jeb PVC logi Pasaulē ir kļuvuši ļoti populāri. Kādēļ šāda popularitāte? Kas ir plastikāta logu veiksmes pamatā?

Pirmkārt, plastikāta logi ir energoefektīvi .   

Ziemā Jūsu mājoklī būs silts un vasarā vēss. Tas ir pateicoties tam, ka šie logi ir izveidoti tā, ka nodrošina augstāku siltuma izolāciju nekā koka vai alumīnija mataeriāla izstrādājumi. Līdz ar to, šie logi ietaupīs Jūsu naudu logu ekspluatācijas laikā..

plastikāta logi, PVC logi, plastmasas logi

Otrkārt, plastikāta logi prasa minimālu apkopi.

Koka logiem vienmēr ir nepieciešama uzturēšanu – krāsošana, slīpēšana vai atkārtota mitrumizturības apstrāde. Alumīnija logu rāmji ir šajā ziņā nedaudz labāki tādējādi prasa mazāku uzturēšana. Ttaču arī tie var sākt rūsēt pēc laika.

Treškārt, plastikāta logi ir izdevīgāki cenas ziņā.

Pilnīgi noteikti ir tas, ka plastikāta logi un durvis ir daudz lētāki nekā koka vai alumīnija. Pat sākotnējie iegādes un iebūvēšanas izdevumi ir daudz zemāki. Iespējams, pat mazāki nekā Jūs to esat iztēlojušies.

Ceturtkārt, plastikāta logii ir daudz drošāki ekspluatācijā.

Plastikāta logi ir ļoti izturīgi. Šī iemesla dēļtie ir spējīgi konkurēt ar koka vai alumīnija izstrādājumiem. Kā mēs visi zinām koks patiesībā var var tikt salauzts pavisam viegli.

Ir skaidri redzams, ka šiem logiem ir pamatīgas priekšrocības šī materiāla izmantošanā salīdzinājumā ar tradicionālajiem materiāliem – koku vai alumīniju.  Tātad, neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat ilgtermiņa vai īstermiņa risinājumu savam mājoklim, Jūs droši varat izvēlēties šo materiālu.

plastikāta logi, PVC logi, plastmasas logi

Kādas ir mūsu priekšrocības?

  • Uz mums var paļauties! Mēs esam profesionāļi šajā jomā un strādājam jau 15 gadus! Uz mums var paļauties arī cilvēciskā ziņā – ko solam – to izpildīsim! Vīrs un Vārds!
  • Aprēķini un piedāvājuma sagatavošana ir bez maksas – mēs apskatīsim Jūsu situāciju uz vietas, nomērīsim un sniegsim konsultācijas labākā risinājuma piemeklēšanai bez maksas.
  • Pieredze – mūsu darba stāžs Latvijā un ārzemēs ļauj mums ieteikt labākos un piemērotākos risinājumus!
Plastikāta logi
4.3 (86.67%) 3 votes

Share

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *