Plastmasas logi

PVC LOGI   KOKA LOGI    ALUMĪNIJA LOGI

Plastmasas logi jeb PVC logi nodrošina virkni priekšrocību:  

Pirmkārt, plastmasas logi ir Numur 1 energoefektivitātes jomā! 

Loga rāmim ir izšķiroša lomā enerģijas taupīšanā.. Plastmasas logu profili, kas ir izgatavoti no poli-vinil-hlorīda (PVC), salīdzinot ar alumīnija vai koka logiem ir daudzkārt energo efektīvāki. Plastmasas logiem ir labākas siltumizolācijas koeficients un tas samazina siltuma enerģijas izplūšanu caur logu un līdz ar to apkures izmaksas. Īpaši augsts enerģijas taupīšanas potenciāls tiek sasniegts ja plastmasas logus izmanto pasīvajās apkures mājās. Šodien, pasīvo māju logiem tiek ražoti efektīvākie un izmaksu ziņā izdevīgākie plastmasas logi kombinācijā ar tagad ir diezgan izplatīto trīskāršo stikla paketes stiklojumu.

plastmasas logi

Otrkārt, plastmasas logi ir ar ļoti augstu izmaksu un ieguvumu attiecību.
Plastmasas logi pir izdevīgāki visā to dzīves ciklā. Koka logu rāmji ir aptuveni 20-30% dārgāki nekā PVC profili. Arī alumīnija logi izmaksās par 30% dārgāk. Tā kā plastmasas logiem ir augsts enerģijas taupīšanas potenciāls un nepieciešama minimāla apkope visā logu mūžā, kas ir vairāk nekā 50 gadi, izmaksu un ieguvumu attiecība ir nepārspējami augsta arī ilgtermiņā.

Treškārt, plastmasas logi praktiski neprasa nekādu aprūpi.
Augstas kvalitātes plastmasas logi ir ļoti viegli aprūpējami un prasa minimālus ieguldījumus to ekspluatācijas laikā. Koka logus ir jāpārkrāso aptuveni ik pēc 5 gadiem, kā arī ir jāveic stikla paketes blīvējuma pārbaude. Plastmasas logi ir ļoti izturīgi pret laika apstākļiem. Ikdiuenas uzturēšana ir tikai logu rāmju notīrīšana. Viss, kas Jums būs nepieciešams ir trauku mazgāšanas šķidrums Jūsu pašu darbs.

Ceturtkārt, plastmasas logi ir ļoti izturīgi.
Atšķirībā no logiem, kas izgatavoti no koka šie logi ir īpaši ilgu kalpošanas laiku. Augstas
kvalitātes logi izceļas ar savu deformācijas pretestību un augstu funkcionalitāti gadu desmitu ilgumā. Prakse liecina, ka plastmasas logi kalpo vismaz 50 gadus.

Piektkārt, plastmasas logus var saukt arī par eko logiem.
Daudzos gadījumos šie logi ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem un saudzē vidi. 40% no visām patērētajām gāzes un naftas rezervēm Pasaulē tiek izmantotas apkurei un klimata nodrošināšanai ēkās. Izvēloties plastmasas logus Jūs palīdzēsiet nodrošināt ekoloģisko līdzsvaru un sniegt savu ieguldījumu vides aizsardzībā. Plastmasas logi kalpo daudz ilgāk nekā koka un patērē ievērojami mazāk enerģijas ražošanas procesā un ikdienas ekspluatācijā.

plastmasas logi

Kādas ir mūsu priekšrocības?

  • Uz mums var paļauties! Mēs esam profesionāļi šajā jomā un strādājam jau 15 gadus! Uz mums var paļauties arī cilvēciskā ziņā – ko solam – to izpildīsim! Vīrs un Vārds!
  • Aprēķini un piedāvājuma sagatavošana ir bez maksas – mēs apskatīsim Jūsu situāciju uz vietas, nomērīsim un sniegsim konsultācijas labākā risinājuma piemeklēšanai bez maksas.
  • Pieredze – mūsu darba stāžs Latvijā un ārzemēs ļauj mums ieteikt labākos un piemērotākos risinājumus!
Plastmasas logi
5 (100%) 2 votes

Share

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *