PVC LOGI

PVC plastikāta logi tiek ražoti saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām, tie ir uzticami un nodrošina maksimālu siltuma un skaņas izolāciju. Jums ir iespēja izvēlēties profila krāsu tā, lai logi kļūtu par gaumīgu interjera un eksterjera elementu.

Plašā krāsu izvēle ļauj īstenot gandrīz jebkuru intejrera un arhitektūras risinājumu, kas organiski iekļausies ēkas dizainā.

PVC plastikāta logi neprasa īpašu aprūpi, tie ir efektīvi visu tiem paredzēto kalpošanas laiku bez izmaiņām un ir noturīgi pret apkārtējās vides ietekmi un Latvijas skarbajiem vējiem.

PVC LOGI ALUPLAST 4000

ALUPLAST 4000 sistēma ar enerģijas taupīšanas un skaņas izolācijas funkcijām.

PVC LOGI ALUPLAST 7000

ALUPLAST 7000 profiliem ir akcentēts dizains un lieliska profila siltumizolācija. Moderns dizains.

PVC LOGI SCHUCO CT70

SCHUCO CT70 ir koroziju izturīgi tērauda profili, kas garantē funkcionālo stabilitāti un ilgu kalpošanas laiku. Energoefektivitāti nodrošina 5 kameru sistēma.

SCHUCO LIVING MD

SCHUCO LIVING MD sistēma ir aprīkota ar visu nepieciešamo papildu komplektāciju un savienojošiem profiliem, kurus var viegli kombinēt, lai iegūtu mūsdienīgus risinājumus.

PVC LOGI SCHUCO LIVING MD

SCHUCO LIVING MD var tikt aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru, kas nodrošina aizsardzību pret tādiem instrumentiem kā skrūvgriezis, knaibles vai ķīlis.

  • ražoti Latvijā, kas nodrošina ātru un elastīgu pasūtījumu izpildi;
  • izturīgi un ilgmūžīgi Latvijas apstākļiem;
  • ilgs kalpošanas laiks;
  • neprasa īpašu kopšanu;
  • plašas dizaina iespējas.
  • PVC logi tiek veidoti uz eiroprofila bāzes un tos ir iespējams konfigurēt, pielāgojot jebkuram Jūsu vēlamajam risinājumam;
  • PVC logiem ir neierobežotas apdares un tehnisko risinājumu iespējas, kas ļaus pilnībā individualizēt Jūsu vēlmes gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Plašais krāsu un dizaina piedāvājums nodrošinās iespēju izvēlēties PVC logu dizainu, kas ‘bus tieši piemērots Jūsu mājokļa interjeram un ēkas fasādei;
  • PVC logu ārējo izskatu var panākt identisku ēkas iepriekšējiem logiem, nepieciešamības gadījumā saglabājot vēsturiskās mājas fasādes izskatu;
  • Izvēloties PVC logus, Jūs ar salīdzinoši zemiem ieguldījumiem panāksiet ilglaicīgu efektu, kas ievērojami paaugstinās Jūsu īpašuma vērtību.

PVC logi tiek izgatavoti ražotnē Latvijā izmantojot eiroprofila bāzi un tos ir iespējams konfigurēt, pielāgojot jebkuram Jūsu vēlamajam risinājumam.

Logu ražošana notiek saskaņā ar augstākajiem standartiem, kas nodrošina tehnisko precizitāti un visaugstākās kvalitātes gala produktu.

garantija 5gadi

PVC logiem ir neierobežotas apdares un tehnisko risinājumu iespējas, kas ļaus pilnībā individualizēt Jūsu vēlmes gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Jūsu mājokļa interjers un ēkas fasāde kļūt estētiski pievilcīgāki. Furnitūra Maco, Siegenia, Roto NT, Roto N Designo, Roto Patio, Schuco VarioTec.

Loga stikls – svarīga loga komponente, par kuru ir nepieciešams nopietni padomāt pirms pasūtīt logus.

Piedāvājam plašu logu stiklu izvēli stikla pakešu izveidei – trīskāršās paketes, pašattīrošos stiklus, skaņas izolējošos, paaugstinātas drošības klases stiklus,stiklus ar faktūru un daudzas citas iespējas no kataloga.

Mūsu darbi