PVC logu priekšrocības

PVC logu priekšrocības

Plastmasas logi jeb PVC logi nodrošina virkni priekšrocību:  

Pirmkārt, plastmasas logi ir Numur 1 energoefektivitātes jomā! 

Loga rāmim ir izšķiroša lomā enerģijas taupīšanā.. Plastmasas logu profili, kas ir izgatavoti no poli-vinil-hlorīda (PVC), salīdzinot ar alumīnija vai koka logiem ir daudzkārt energo efektīvāki. Plastmasas logiem ir labākas siltumizolācijas koeficients un tas samazina siltuma enerģijas izplūšanu caur logu un līdz ar to apkures izmaksas. Īpaši augsts enerģijas taupīšanas potenciāls tiek sasniegts ja plastmasas logus izmanto pasīvajās apkures mājās. Šodien, pasīvo māju logiem tiek ražoti efektīvākie un izmaksu ziņā izdevīgākie plastmasas logi kombinācijā ar tagad ir diezgan izplatīto trīskāršo stikla paketes stiklojumu.

Otrkārt, plastmasas logi ir ar ļoti augstu izmaksu un ieguvumu attiecību.
Plastmasas logi pir izdevīgāki visā to dzīves ciklā. Koka logu rāmji ir aptuveni 20-30% dārgāki nekā PVC profili. Arī alumīnija logi izmaksās par 30% dārgāk. Tā kā plastmasas logiem ir augsts enerģijas taupīšanas potenciāls un nepieciešama minimāla apkope visā logu mūžā, kas ir vairāk nekā 50 gadi, izmaksu un ieguvumu attiecība ir nepārspējami augsta arī ilgtermiņā.

Treškārt, plastmasas logi praktiski neprasa nekādu aprūpi.
Augstas kvalitātes plastmasas logi ir ļoti viegli aprūpējami un prasa minimālus ieguldījumus to ekspluatācijas laikā. Koka logus ir jāpārkrāso aptuveni ik pēc 5 gadiem, kā arī ir jāveic stikla paketes blīvējuma pārbaude. Plastmasas logi ir ļoti izturīgi pret laika apstākļiem. Ikdiuenas uzturēšana ir tikai logu rāmju notīrīšana. Viss, kas Jums būs nepieciešams ir trauku mazgāšanas šķidrums Jūsu pašu darbs. PVC logi

Ceturtkārt, plastmasas logi ir ļoti izturīgi.
Atšķirībā no logiem, kas izgatavoti no koka šie logi ir īpaši ilgu kalpošanas laiku. Augstas
kvalitātes logi izceļas ar savu deformācijas pretestību un augstu funkcionalitāti gadu desmitu ilgumā. Prakse liecina, ka plastmasas logi kalpo vismaz 50 gadus.

Piektkārt, plastmasas logus var saukt arī par eko logiem.
Daudzos gadījumos šie logi ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem un saudzē vidi. 40% no visām patērētajām gāzes un naftas rezervēm Pasaulē tiek izmantotas apkurei un klimata nodrošināšanai ēkās. Izvēloties plastmasas logus Jūs palīdzēsiet nodrošināt ekoloģisko līdzsvaru un sniegt savu ieguldījumu vides aizsardzībā. Plastmasas logi kalpo daudz ilgāk nekā koka un patērē ievērojami mazāk enerģijas ražošanas procesā un ikdienas ekspluatācijā.

Related Posts

PVC logi

PVC logi

Plastikāta logi jeb PVC logi Pasaulē ir kļuvuši ļoti populāri. Kādēļ šāda popularitāte? Kas ir…Lasīt vairāk